Головна » Статті » Конспекти уроків для початкових класів » Конспекти уроків читання 4 клас |
ПІДСУМКОВИЙ УРОК ЗА ТЕМОЮ „МІФИ“ - МІФИ - У КРАЇНІ ДАВНИНИМета: повторити та узагальнити вивчений матеріал за темою „Міфи“; активізувати словниковий запас; удосконалювати навички швидкого, виразного свідомого читання, розвивати вміння висловлювати власну думку; виховувати інтерес до читання. Хід уроку
Гра „Дощик“ Діти читають хором.
Ґелґотів гусак на дворі, Сиділа ґава на коморі, На ґанку індик ґелґотав. Ну, хто птахів порахував?
Я на конику скачу: — Цок-цок-цок! Хочеш, тебе підвезу? — Цок-цок-цок! З вітерцем мій коник мчиться: — Цок-цок-цок! Дзвінко стукають копитця: — Цок-цок-цок! В'ється коникова грива: — Цок-цок-цок! Ой, який же я щасливий! — Цок-цок-цок! (Присмоктати язик до піднебіння, клацати язиком. Клацати повільно, сильно, тягнучи під'язичну вуздечку. Виконати 10—15разів.) III. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ Робота в групах. Гра „Дуель“ Учні в групах ставлять одне одному запитання за змістом міфу С. Плачинди „Білобог і Чорнобог“. Оцінюють відповіді одне одного.
ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ — Яку тему ми завершили вивчати? — Чому вона має таку назву? — Які твори цієї теми вам найбільше сподобалися? — Сьогодні ми ще раз згадаємо прочитані твори, перевіримо здобуті знання.
Робота в парах. Гра „Ти — мені, я — тобі“ Учні в парах ставлять одне одному запитання за змістом теми. Оцінюють відповіді одне одного.
— Прочитайте речення і доповніть його: про кого чи про що йдеться.
Тестування
а) космос; б) безмежний простір; в) безмежний океан води.
а) Богом Ра; б) богом Творцем; в) царем Міносом.
а) Дніпра; б) Нілу; в) Дунаю.
а) Гефест; б) Гермес; в) Гвідон.
а) Прометея; б) Епіметея; в) Гермеса.
а) Сокіл; б) голуб; в) яструб. Відповіді: 1в; 2а; 3б; 4а; 5б; 6а.
— Яку тему ми завершили вивчати? — Що вас схвилювало, здивувало у прочитаному? — Що вас зацікавило найбільше? — Міфи яких народів ви хотіли би ще прочитати? VII.ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ На малювати малюнок до міфу, який найбільше зацікавив. | |
Переглядів: 432 | |
Всього коментарів: 0 | |