Головна » Статті » Конспекти уроків для середніх класів » Конспекти уроків Англійська мова 6 клас |
Урок 73. ПодорожМета: продовжувати удосконалювати техніку читання, перекладу й переказу текстів; розвивати діалогічне й монологічне мовлення, усвідомлення учнями суті мовних явищ, застосованих в англійській мові, через яку може сприйматись дійсність; засвоєння та закріплення лексики із теми "Travelling", вживання групи часів Simple, Continuous та Perfect на письмі та в усному мовленні; розвивати в учнів уміння переносити знання та навички в нову ситуацію, розвивати мовленнєві здібності (фонетичний та інтонаційний слух, логічне викладення думок), розвивати інтелектуальні і пізнавальні здібності (пам'ять: слухова, зорова, довільна, мимовільна); виховувати в учнів культуру спілкування, доброзичливості, активності, працьовитості. Обладнання: підручник, матеріали до завдань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Good morning, dear children! I am glad to see you at our lesson. I hope you are in a good mood today and you are ready for the lesson. ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ Перевірка домашнього завдання Впр. 7, с. 147. Уведення в іншомовну атмосферу Т. How do you like to travel? Why? P1. I like to travel by plane, because it’s very fast. P2. I like to travel by ship, because I like a sea. P3. I like to travel by train, because it’s comfortable. P4. I like to travel by car, because our family likes to travel together.
If you want to be in a good mood. You don’t go by car, go on foot. If you want to go far away. You don’t go by car, you go by plane. If you want to have a restful trip, You don’t go on foot, you go by ship. If you want to go far away, You don’t go by ship, you go by plane. If you want some close friends to gain, You don’t go by plane, you go by train.
Аудіювання Впр. 1, с. 148. Уведення нової лексики С. 148. Впр. 3. с. 149. Впр. 4, с. 149. ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ Рефлексія ü Answer the questions.
ü Finish the sentences about the lesson: □ The topic of the lesson was... □ It was interesting to get to know / to do. □ Now after the lesson I can. Підбиття підсумків уроку
Домашнє завдання Впр. 5, с. 150. | |
Переглядів: 414 | Коментарі: 1 | |
Всього коментарів: 0 | |