Оголошується набір на 2024-2025 н.р. для навчання в дистанційному центрі 'Поруч'
 
Головна » Статті » Конспекти уроків для середніх класів » Конспекти уроків із всесвітньої історії 9 клас (нова програма)

Урок № 25 Підсумковий контроль за темою 3 «Європа й Америка в добу об’єд­нання і модернізації суспільства»

Урок № 25

Підсумковий контроль за темою 3 «Європа й Америка в добу об’єд­нання і модернізації суспільства» і темою 4 «Утвердження індустріального суспільства в провідних державах світу»

Мета: оцінити навчальні досягнення учнів, набуті в ході вивчення теми 3 «Європа й Америка в добу об’єднання і модернізації суспільства» та теми 4 «Утвердження індустріального суспільства в провідних державах світу».

Тип уроку: контроль і перевірка знань, умінь та навичок.

Обладнання: роздавальний матеріал.

Очікувані результати: 

  • Організаційний момент

Ознайомити учнів із порядком роботи.

  • Контроль і перевірка рівня знань, умінь та навичок

Слово вчителя

  • Робота проводиться індивідуально та самостійно.
  • Письмову роботу потрібно виконувати на роздрукованих або чистих аркушах.
  • Для проведення роботи виділяється хв.
  • Після завершення роботи її потрібно здати вчителю.
  • Завдання можна виконувати не за порядком.

Характеристика завдань та рекомендації щодо їх виконання

  • Завдання 1—3 являють собою тести з вибором однієї правильної відповіді. Результат записується однією буквою. Наприклад: А або Г.
  • Завдання 4 пропонує встановити відповідність — для кожного імені (поняття) в лівій колонці потрібно знайти одну відповідність (ім’я, назву або поняття) у правій колонці. Результат записати цифрою та відповідною буквою. Наприклад 1Б або 3А.
  • Завдання 5 пропонує ознайомитися з текстом, визначити, про що в ньому йдеться, і обрати одну із запропонованих чотирьох відповідей. Результат записується однією буквою. Наприклад: Б або Г.
  • Завдання 6 перевіряє знання з хронології. Запропоновані події потрібно розташувати у хронологічному порядку (спочатку подія, яка відбувалася найдавніше, і далі відповідно зростання дат). Відповідь записується цифрою і відповідною буквою, наприклад: 1Б 2Д 3 Г 4В 5А.
  • У завданні 7 потрібно розподілити події, імена, назви або дати між двома запропонованими чинниками. Відповідь записується відповідно до тексту завдання — спочатку до таблиці записуються цифрами відповідні значення щодо першого із запропонованих чинників, потім — другого. Наприклад: Велика Британія: 1, 3, 4, 7, 9.
  • Для виконання завдання 8 потрібно скласти план. (Простий чи складний план — визначає вчитель.)
  • Завдання 9 краще виконувати у вигляді таблиці, самостійно визначивши критерії для порівняння.
  • У завданні 10 потрібно прописати ланцюжок певних історичних подій, які привели до запропонованої події або виникнення певної структури.
  • Завдання 11 передбачає створення схеми, яка графічно покаже відповідь на запропоноване завдання.
  • Для виконання завдання 12 потрібно прочитати, проаналізувати текст та дати відповіді на запропоновані запитання. (Прості чи розгорнуті відповіді — визначає вчитель.)

ІІІ. Підсумки уроку

Перевірити виконання завдань, зупинитися на типових помилках.

Категорія: Конспекти уроків із всесвітньої історії 9 клас (нова програма) | Додав: uthitel (07.01.2020)
Переглядів: 382 | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: